Через п’яного водія на Житомирщині розірвали договір з перевізником – МАЛИН СЬОГОДНІ

Через п’яного водія на Житомирщині розірвали договір з перевізником

Із перевізником, що працює на маршруті № 177 «Житомир-Висока Піч», буде розірвано договір, передає ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Житомирської ОДА.

Так відреагував голова ОДА Ігор Гундич на те, що 24 лютого перевізником допущено грубе порушення умов надання пасажирських послуг – на маршрут вийшов водій у нетверезому стані.

«Дав доручення негайно розірвати договір із перевізником, у якого на маршрут вийшов нетверезий водій. Вже сьогодні всіх попереджено. До середи чекаю пропозиції від перевізників, які бажають якісно обслуговувати 177 маршрут “Житомир-Висока Піч”», – повідомив Ігор Гундич.

Перевізнику направлено листа про те, що із 3 березня 2017 року з ним буде розірвано договір на перевезення пасажирів. До цього часу Житомирська ОДА знайде іншого виконавця послуг.

Всі пропозиції щодо тимчасового обслуговування маршруту № 177 «Житомир-Висока Піч» приймаються до 01 березня 2017 року за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/4, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму. Довідки за тел.: (0412) 47-46-29.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*