Конкурсна комісія Баранівки повідомила важливу новину – МАЛИН СЬОГОДНІ

Конкурсна комісія Баранівки повідомила важливу новину

Конкурсна комісія Баранівської районної ради повідомляє, що рішенням 13 сесії 7-го скликання від 18.08.2017 року №309 прийнято рішення про приватизацію нежитлової будівлі кінотеатру та котельні в цілому за адресою : 12701, Житомирська область, м.Баранівка, вул. Звягельська, 1а шляхом продажу через конкурс.

Повідомляє сайт БАРАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Баранівської районної ради.
Початкова ціна згідно звіту про проведення незалежної оцінки становить 1 436 690 грн.( один мільйон чотириста тридцять шість тисяч шістсот дев’яносто гривень ( без ПДВ).
Умови продажу та експлуатації об’єкта:
 Продаж здійснити на підставі висновків суб’єкта незалежної оціночної діяльності, за ціною, не нижчою вказаною в цих висновках.
 Витрати пов’язані з продажем провести за рахунок покупця.
 Покупець нежитлової будівлі кінотеатру та котельні в цілому за адресою: 12701, Житомирська область, м.Баранівка, вул. Звягельська,1а. зобов’язується зберегти профіль діяльності (розміщення кінотеатру) в частині придбаного приміщення.
Сума коштів,що має вноситися покупцями в розмірі 10 відсотків початкової вартості продажу об’єкта становить 143 669 гривень.
Розрахунки за придбаний об’єкт приватизації здійснюватимуться через рахунок 31518905700037 ККДБ – 31030000 (кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності).
Кінцевий термін прийняття заявок на участь у конкурсі – 6 вересня 2017 року.
Час та місце особистого ознайомлення з об’єктом – щоденно (крім вихідних) з 8-00 до 17-00 за адресою: 12701, Житомирська область, м.Баранівка, вул. Звягельська, 1а.
Фізична або юридична особа,яка має бажання зареєструватися як учасник конкурсу повинна мати при собі документи,визначені п.5 ст.16 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію) та подати до конкурсної комісії бізнес-план або техніко-економічне обґрунтування післяприватизаційного розвитку об’єкта згідно вимог , визначених в п.3 ст.18 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію).
Телефон та адреса для інформації: м.Баранівка,вул. Соборна,12 (Баранівська районна рада) тел:42358.

Джерело: БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*