На ремонт об’їзної дороги Житомира претендують 15 іноземних компаній – МАЛИН СЬОГОДНІ

На ремонт об’їзної дороги Житомира претендують 15 іноземних компаній

З 16 компаній, які подали заявки на ремонт об’їзної дороги Житомира, 7 турецьких

Державне агентство автомобільних доріг України завершило прийом заявок на модернізацією об’їзної дороги Житомира, що знаходиться на міжнародній трасі М-06/Е50 Київ – Чоп. Документи на попередній кваліфікаційний відбір надійшли від 16 компаній: 7 з Туреччини, 3 з Китаю, 2 з Азербайджану та 2 з Польщі, по одній компанії з України та Італії.

Про це повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на 5 канал.

“Це дуже важливий етап модернізації житомирської об’їзної. Проект складний як у фінансовому плані, так і в технічному. Ми маємо дуже прискіпливо оцінити можливості та досвід кожної організації, яка хоче займатися цим проектом. Прагнемо ліквідувати єдине вузьке місце на дорозі Київ – Рівне”, – зазначив керівник “Укравтодору” Славомір Новак.

З його слів, попередня кваліфікація компаній необхідна для того, щоб спеціалісти “Укравтодору” змогли вивчити фінансову спроможність організацій та їх успішний досвід у реалізації подібних проектів.

“Нині це єдина ділянка траси від Києва до Рівного, що має 2 смуги руху. Щодня по об’їзній дорозі Житомира проїжджає до 10 тисяч автомобілів. Модернізація цієї ділянки автошляху до 1-ї категорії допоможе водіям на кожній поїздці економити до 10 хвилин. Після завершення робіт максимальна швидкість автотранспорту на цій ділянці буде збільшена до 110 кілометрів на годину”, – прокоментував радник голови Держагентства Олександр Кава.

Реконструкція Житомирської об’їзної передбачає будівництво двох додаткових смуг руху, реконструкцію трьох автомобільних мостів над залізничними шляхами, реконструкцію дворівневої розв’язки на перетині з дорогою Р-28 Житомир–Коростень–Державний кордон з Білоруссю та будівництво двох нових дворівневих розв’язок. Загалом, ремонтно-будівельні роботи виконуватимуться на 22 кілометрах М-06/Е50 Київ – Чоп.

Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок кредиту від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції і розвитку.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*