На Житомирщині через необережність у побуті помирають люди – МАЛИН СЬОГОДНІ

На Житомирщині через необережність у побуті помирають люди

Запобігти біді завжди легше ніж потім ліквідовувати її наслідки. Саме з цією метою рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням у різних районах Житомирщини.

Зокрема, 17 лютого у Баранівському районі вогнеборці провели пожежно-профілактичне відпрацювання на території Першотравенської селищної ради. Зібравши селян у будинку культури, рятувальники довели до селян сумну статистику загибелі та травмування людей на пожежах, а також внаслідок самовільного розбирання боєприпасів, передає сайт БАРАНІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС  у Житомирській області.

Під час спільного з працівниками селищної ради подворового обходу рятувальники надавали селянам консультації щодо усунення порушень правил пожежної безпеки при улаштуванні та експлуатації пічного опалення, електрообладнання та газового устаткування.

Подібний захід провели також малинські, черняхівські та народницькі рятувальники. Фахівці ДСНС обійшли 134 житлових будинків та проінструктували понад 200 осіб правилам безпечної поведінки у побуті. Також рятувальники завітали до місцевих навчально-виховних закладів, де  розповіли підростаючому поколінню про небезпеку, що приховує в собі тонка крига та правила безпечного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Дітворі наводились конкретні приклади з повсякденної діяльності рятувальників, які змусили задуматись малечу над своєю щоденною поведінкою.

Робота по запобіганню нещасних випадків на території області рятувальниками проводиться постійно. Саме тому кожен такий наступний захід додає впевненості в тому, що вже завтра буде набагато менше надзвичайних подій та ситуацій.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*