На Житомирщині судитимуть депутатів за лісовий бізнес – МАЛИН СЬОГОДНІ

На Житомирщині судитимуть депутатів за лісовий бізнес

В Житомирській області судитимуть депутатів однієї з місцевих рад Олевського району, які заробили мільйони на незаконному лісовому бізнесі. Крім самих депутатів, до складу групи входили ще сім громадян, пише ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ із посиланням на Сегодня.ua.

Сума збитку від їх діяльності складає більше 3 мільйонів гривень. Зараз кримінальне провадження завершене і направлене до суду. Діяльність групи полягала не тільки в незаконній порубці деревини, але і в підготовці повного пакету документів для її легалізації та подальшої реалізації.

Незаконну діяльність організував депутат однієї з місцевих рад Олевського району, який також керував комерційною структурою. До “схеми” він залучив працівників підконтрольного йому товариства, а також іншого місцевого депутата і працівників лісгоспів. Щоб приховати незаконні порубки лісу, лісники вносили в документи недостовірну інформацію про реальну кількість деревини. Легалізували лісоматеріали шляхом підробки первинної документації та отриманням її у інших суб’єктів господарювання, а потім, використовуючи їх, отримували сертифікати походження лісопродукції.

Гроші, отримані від незаконної діяльності, учасники групи легалізували шляхом придбання різного майна і товарів. Сума збитків, завданих державі, становить 3,2 мільйона гривень.

Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами щодо депутатів місцевих рад, які організували незаконні оборудки з лісом, а також інших учасників групи направлено до суду.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*