На Житомирщині жорстоко вбили літню жінку – МАЛИН СЬОГОДНІ

На Житомирщині жорстоко вбили літню жінку

До Коростишівського відділу поліції надійшло повідомлення про смерть 82-річної жительки с. Кам’яного Броду, пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Магнолія-ТВ

Бабусю знайшов мертвою в її ж оселі онук, який доглядав за старенькою. Парубок розповів прибулим правоохоронцям, що напередодні жінці було зле і вона навіть падала.

На обличчі та тілі старенької дійсно були синці. Для встановлення причин її травмування було призначено судово-медичне дослідження. За висновком експертів: смерть пенсіонерки є насильницькою, про що свідчать множинні переломи ребер та інші травми.

Відтак поліцейські у рамках досудового розслідування розпочали першочергові заходи для встановлення всіх обставин події.

– На місці події було проведено ретельний огляд, а також проведено опитування жителів села. Після зібрання певних відомостей та отримання попередніх висновків експертів ми запідозрили у нанесенні смертельних травм літній жінці 25-річного онука-доглядальника, – коментує начальник Коростишівського відділу поліції Дмитро Гаращенко. – Згодом він зізнався у всьому та розповів про обставини.

Напередодні, ввечері хлопець навідався до старенької. Молодик був нетверезим, тож жінка зробила йому зауваження та поскаржилася на поганий догляд за нею. Чоловік розлютився та кілька разів вдарив її, від чого старенька впала. Парубок пішов з хати і повернувся лише зранку, виявивши, що бабуся вже мертва. Про це повідомив сусідку, а та викликала поліцію.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*