Нехворощанську сільську раду визнано одною з кращих рад району – МАЛИН СЬОГОДНІ

Нехворощанську сільську раду визнано одною з кращих рад району

Нехворощанська сільська рада – одна з кращих рад району. Її колектив, на чолі з головоюЗакабулою А.А. працює злагоджено, принципово та відповідально. Соціальна сфера села знаходиться в задовільному стані. Всі об’єкти опалюються. Сільські вулиці розчищені від снігу, про це пише сайт Андрушівка Сьогодні.

Працівники апарату районної ради на чолі з керуючим справами Михайловським С.А. 9 лютого відвідали сільську раду та надали методичну та юридичну допомогу її працівникам. Головний спеціаліст відділу організаційної роботи Крушинська Г.В. звернула увагу на ведення діловодства в раді та відмітила роботу секретаря ради Шафранович Т.П.

Враховуючи, що з 1 січня 2017 року розпочався процес електроного декларування в т.ч. для осіб органів місцевого самоврядуваня та депутатів місцевих рад, радник з питань юридичного забезпечення районної ради Самборська А.О. надала консультацію стосовно вимог до заповнення електронної декларації та строків її подачі. Також надала роз’яснення щодо виготовлення електронних цифрових підписів, які необхідні для заповнення декларації.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*