Остап Семерак: Україна має поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку – МАЛИН СЬОГОДНІ

Остап Семерак: Україна має поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку

4 листопада, Паризька кліматична угода набрала чинності для країн, які на національному рівні підтримали документ. Україна однією із перших країн Європи повністю завершила процедуру ратифікації Паризької угоди, яка зобов’яже країни скорочувати викиди парникових газів. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, для України це означатиме перехід до циклічної економіки на засадах сталого розвитку, повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на Урядовий портал.

Міністр нагадав, що Паризька угода є результатом ряду переговорів на міжнародному рівні щодо протидії негативним змінам клімату.

«Ми маємо розуміти, що прогресивний світ більше не влаштовують існуючі підходи у ставленні донавколишнього природного середовища. Провідні міжнародні експерти та лідери країн реальнозамислюються над загрозами для людства у разі, якщо розпочнуться незворотні кліматичні зміни», -зауважив Остап Семерак.

За словами Міністра, Паризька угода на відміну від Кіотського протоколу матиме справді глобальний характер і передбачає залучення до процесу всіх Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Угода також зобов’язує країни скорочувати викиди парникових газів і, відповідно, поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку.

«Однією з вимог Паризької угоди до країн-підписантів є розробка стратегії низьковуглецевого розвитку до 2050 року. Україна як країна-лідер серед підписантів Паризької угоди має поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку. Це передбачає скорочення споживання традиційних енергетичних ресурсів, використання відновлювальних джерел енергії, запровадженняенергозаощаджуючих технологій», – роз’яснив Міністр.

Остап Семерак також повідомив, що 7 листопада українська делегація візьме участь у першій Конференції Сторін, що є нарадою Сторін Паризької угоди у Марракеш (Королівство Марокко).

«Саме у ці дні починається активна робота з вироблення чітких механізмів втілення Паризької угоди на практиці. Уже 7 листопада українська делегація відбуде зі своїми напрацюваннями та пропозиціями до Марракеша, де буде відбуватися перша нарада сторін Паризького угоди», – зазначив Міністр.

Довідково

Паризька хартія має прийти на зміну Кіотському протоколу, термін дії якого закінчується в 2020 році, та  сприяти недопущенню підвищення середньої температури на планеті до 2100 року більш ніж на 2 градуси за Цельсієм порівняно з доіндустріальною епохою. Умовою для набрання Угодою чинності в силу була її ратифікація 55 країнами, на які припадає принаймні 55% загальносвітового обсягу викидів парникових газів.

5 жовтня 2016 року до кола учасників Угоди приєдналися Канада, Болівія, Непал, Європейський Союз і низка країн ЄС. Перед цим серед держав, які ратифікували Угоду, була Нова Зеландія.

На той момент угоду ратифікували вже 72 країни, на які припадає понад 56% викидів парникових газів у світі. Для набрання Угодою чинності потрібно було зачекати 30 днів з моменту, коли її ратифікувала мінімально необхідна кількість країн (тобто, від 5 жовтня).

Станом на 4 листопада 2016 року Угоду підписали 195 держав і  97 ратифікували.

Паризька угода була підписана 12 грудня 2015 року на 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Від імені України була підписана 22 квітня 2016 року. Вже 1 липня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Паризького угоди», який раніше ухвалив парламент.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*