П’яні поліцейські зганьбили звання: У Житомирі вони влаштували дебош з погрозами у кафе – МАЛИН СЬОГОДНІ

П’яні поліцейські зганьбили звання: У Житомирі вони влаштували дебош з погрозами у кафе

Було призначено службове розслідування і, згідно з наказом начальника, були звільнені за дискредитацію правоохоронних органів, пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Патріоти України
У Житомирі 13 грудня двоє п’яних поліцейських влаштували погром в місцевому кафе. Також “копи” погрожували ножем відвідувачам закладу.”В “Шашличному дворі”, що в ТРЦ “Глобал UA”, двоє співробітників Брусилівської поліції, які пройшли переатестацію, вирішили “замочити” корочки, але багато випили алкоголю і почали вести себе неадекватно, буянити, розмахувати ножем, ходячи по закладу, а також, демонструючи посвідчення, погрожували всіх “пов’язати”.

Крім того, відмовилися розраховуватися за рахунком. Вони були без форми, одягнені “по громадянці”. Приїхали поліцейські, затримали їх, хоча ті “смикалися”, провокували всіх”, – розповів очевидець того вечора Дмитро.

Інформацію про подію підтвердила прес-секретар головного управління Нацполіціі в Житомирській області Алла Ващенко.

“Подія дійсно мала місце, це були працівники поліції з Брусилівського району. Подібна поведінка, однозначно, негідна. Було призначено службове розслідування і, згідно з наказом начальника, вони були звільнені за дискредитацію правоохоронних органів. Всі матеріали передаються в прокуратуру “, – підтвердила Ващенко.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*