Посол Китайської Народної Респубілки відвідав Новоград-Волинський – МАЛИН СЬОГОДНІ

Посол Китайської Народної Респубілки відвідав Новоград-Волинський

Сьогодні на Новоград-Волинщину з робочим візитом завітав Надзвичайний та Повноважений Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей.

Повідомляє сайт НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

У великій залі Будинку рад Пан Ду Вей зустрівся із представниками влади Новоград-Волинського району, Баранівської, Ємільчинської, Пулинської об’єднаних територіальних громад, депутатами районної та міської ради та керівниками промислових підприємств.
Врученням пам’ятних подарунків розпочалася зустріч. Голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, привітавши пана посла на Звягельській землі, подякував за співпрацю та нагородив Відзнакою району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом».
Опісля, кожен із представників влади Житомирщини виступив перед присутніми, презентуючи свій район та його соціально-економічний стан на сьогоднішній день. У свою чергу, пан Ду Вей, подякувавши за теплий прийом зазначив: «Ваш край мене надзвичайно вразив своєю красою та гостинними працьовитими людьми. Тому я сподіваюся, що ми з вами і надалі плідно працюватимемо, залучаючи до співпраці нових інвесторів. Адже наших бізнесменів цікавлять нові неординарні проекти.».
У рамках робочого візиту Надзвичайний та Повноважений Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей також відвідав КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради. Директор навчального закладу Олена Солодовник провела для делегації невеличку екскурсію музеєм медицини та розповіла про ввірений їй коледж. Після чого пан Ду Вей, виступивши перед присутніми, вручив представникам району та міста цінні подарунки – медичне та шкільне комп’ютерне обладнання, яке стане неоціненною допомогою у роботі та навчанні.

Джерело: НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*