Правоохоронці стали на шляху житомирських ділків – МАЛИН СЬОГОДНІ

Правоохоронці стали на шляху житомирських ділків

Прокуратурою Житомирської області розпочато досудове розслідування за фактом безгосподарського використання земель сільськогосподарського призначення площею близько 50 га.

Про це повідомила начальник управління прокуратури області Леся Зозуля, інформує сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на Прокуратуру Житомирської області.

Вона розповіла, що товариство з обмеженою відповідальністю на території Попільнянського району, протягом 2007-2015 років здійснювало безгосподарське використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га, що у кінцевому результаті призвело до втрати її родючості та виведення останньої з сільськогосподарського обороту.

«У подальшому, – зазначила Леся Зозуля, – з метою зміни цільового призначення наведених земель з сільськогосподарського на землі промисловості, так би мовлячи «post factum», з метою видобутку піску, який фактично там і видобувався, суб’єктом господарювання розробляється технічний звіт обстеження земель, де фіксується обставини порушення ґрунтового покриву ділянки внаслідок власної господарської діяльності зазначеного товариства».

«Таким чином, ділки намагались «вбити одним пострілом двох зайців» – протиправно змінити цільове призначення та уникнути сплати втрат сільськогосподарського виробництва змінивши склад угідь сільськогосподарських земель з пасовищ на піски, обґрунтовуючи таку зміну відсутністю ґрунтового покриву та родючого шару на земельній ділянці, яку самі ж і використовували протягом майже 8 років начебто для сільськогосподарського виробництва», – розкрила схему керівник управління прокуратури області.

За попередніми підрахунками, унаслідок схеми, використаної київськими бізнесменами, до бюджету не надійшло майже 2 млн. 800 тис. грн., – підсумувала прокурор.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*