Прокуратура Житомирщини бореться з незаконними будівельниками – МАЛИН СЬОГОДНІ

Прокуратура Житомирщини бореться з незаконними будівельниками

Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, постановленого за позовом прокурора про зобов`язання ТОВ «Рибацький хутір» привести передану в користування земельну ділянку водного фонду у попередній станта знести самовільно збудовані споруди, що у Малинському районі, повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на Прокуратуру Житомирської області

Як повідомлялося раніше, товариство, одержавши в оренду для риборозведення земельну ділянку водного фонду площею 19,6 га, що на території Пиріжківської сільради, у порушення вимог Водного та Земельного кодексів України, незаконно побудувало на прибережній захисній смузі будинок рибалки і 5 малих архітектурних споруд.

З метою припинення протиправного використання прибережної смуги,  органами прокуратури області вжито заходів представницького характеру. Справа розглядалася судами різних інстанцій.

Остаточну крапку у припиненні правопорушення, за результатом розгляду заяви Генеральної прокуратури України, поставлено Верховним судом України, який скасував рішення першої і касаційної інстанцій та залишив у силі рішення апеляційного господарського суду про задоволення позову.

Наразі рішення суду виконано, прибережну захисну смугу звільнено  від незаконно споруджених будівель.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*