Суд заарештував житомирян через підозру у вбивстві – МАЛИН СЬОГОДНІ

Суд заарештував житомирян через підозру у вбивстві

У Рівному обирають запобіжний захід підозрюваним у бурштиновій стрілянині, під час якої вбили чоловіка. Двох уже взяли під варту на два місяці без права застави – це батько і син Чернявські з Житомира, пише ЖИТОМИР СЬОГОДНІ із посиланнямна ТСН.

Старший Чернявський, учасник бойових дій, підполковник МВС в запасі каже, що його товариш хотів придбати бурштин на Рівненщині, а він був охоронцем. Визнав, що мав при собі незареєстрований пістолет Макарова. Молодший же був озброєний автоматом Калашникова, який привіз з собою із зони АТО. За попередньою інформацією, саме він завдав смертельного поранення селянину. “Ми приїхали на закупку бурштину. Вони почали доставати зброю, продавці – вони почали стрілянину перші. Я стріляв у бік, з автомата стрільнив одиночним, а там, Бог його знає, чи через стінку його зачепило”, – каже підозрюваний Михайло Чернявський.

На вихідних до скупника бурштину приїхало п’ять озброєних чоловіків. Між ними стався конфлікт та почалася стрілянина, у якій смертельно поранили батька скупника. Нападників затримали поблизу Рівного з арсеналом зброї. Чотирьом загрожує до 15 років за ґратами, ще один у справі проходить як свідок. Перебуваючи на волі, підозрюваний може переховуватись від слідства та суду, незаконно впливати на потерпілого та свідків, вчиняти інші правопорушення.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*