У Бердичівському районі відбулися спільні пожежні відпрацювання – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Бердичівському районі відбулися спільні пожежні відпрацювання

У четвер, 16 березня, рятувальники служби надзвичайних ситуацій спільно з представниками відділу ЖКГ і НС Бердичівської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, соціальними працівниками, представниками засобів масової інформації провели профілактичні роз’яснювальні бесіди із мешканцями сіл Швайківка та Катеринівка Бердичівського району, пише сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на Бердичівську РДА.

Особливу увагу приділили навчанню основам пожежної безпеки в побуті найбільш соціально незахищеним верствам населення, які найчастіше зазнають негативних наслідків від необережної поведінки з вогнем.

З дозволу господарів, фахівці ДСНС оглянули стан печей, електро- та газових приладів та надали поради по безпечному їх використанню. Виявлені недоліки у житлових будинках співробітники ДСНС рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до виникнення пожежі. У домівках селян рейдовики залишили пам’ятки із правилами безпеки та номерами телефонів екстрених служб.

Також, увагу мешканців, представники ДСНС, звернули на порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та недопущення випадків спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках, оскільки проблема виникнення пожеж в екосистемах наразі особливо актуальна. 

У місцевій школі  та дошкільному закладі рятувальники провели з учнями лекцію про безпечні правила поводження в побуті та на вулиці під час виявленні вибухонебезпечних предметів.

Джерело:  Бердичів Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*