У Малині провели захід “Леді на велосипеді” – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Малині провели захід “Леді на велосипеді”

“Lady on bike”, якщо українською: “Леді на велосипеді” – такий захід “ВелоТур-Малин” проводить у Малині вже другий рік поспіль, і є всі підстави, аби велопарад для чарівних малинчанок, став традиційним.

Повідомляє сайт Малин Сьогодні з посиланням на infomalin.biz.

Стильні, елегантні, вишукані леді виїхали на своїх велосипедах – одним словом, зібралися ті, хто не байдужий до двоколісного засобу пересування, Учасниці подолали нехай і не велику відстань – 7км міського асфальту, але, незалежно від віку, всі продемонстрували, що велосипед – це чудовий засіб пересування вулицями міста і не тільки.

Організатори Велопараду, в даному випадку бачили своєю метою, популяризувати велосипед як зручний і практичний засіб пересування в нашому місті, зробити велосипедисток більш видимими у потоці транспорту, нагадати усім учасникам дорожнього руху про принципи взаємоповаги на дорозі і дотримання ПДР, та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі на це поки що з тих чи інших причин не наважився.

Друга частина дійства відбувалася на вулиці Кривенчука, біля святкової сцени, і гадаю, сподобалася нашим учасницям не менше ніж сам велопробіг по місту.

Конкурс на знання ПДР, на знання будови сучасного велосипеда, і навіть у дотепному змаганні двох учасниць що повинні були згадати найбільшу кількість брендів серед виробників косметики та велопродукції не легко було визначити одностайного переможця…

Цьогоріч, організатори замахнулися аж на десять номінацій, аби дипломами та подарунками відзначити учасниць Велопараду. Але щирі посмішки на обличчях дівчат змінилися справжніми бурхливими емоціями під час ризиграшу традиційної лотереї – ось тут, дійсно (як і обіцяли організатори) ніхто не залишився без подарунку!

Не залишилися поза увагою й активісти велоклубу “ВелоТур-Малин”, та організатор цього чудового свята – Оля Міхаліцька. Щирі слова подяки та підтримки від імені міської влади висловила заступник міського голови – Л. А. Сніцаренко, яка доречі, власним прикладом продемонструвала: леді на велосипеді це круто.

І цілком доречними та актуальними у цей день були були поздоровлення від “ВелоТуру” для всіх присутніх: Будьте завжди такими ж молодими, здоровими, енергійними, життєрадісними… катайтеся – бо Ви того варті!

Джерело: Малин Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*