У Народицькому районі ліквідували 4 пожежі – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Народицькому районі ліквідували 4 пожежі

З початку року на території  району виникли 4 пожежі. Всі вони сталися в житловому секторі. В результаті пожеж вогнем знищено або пошкоджено 4 будівлі, передає сайт НАРОДИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Народницької РДА.

10.02.2016. р.  В 20 год 24 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ  надійшло повідомлення про  загорання господарського хліва в с. Радча.  По прибутті до місця виклику та  проведеною розвідкою було встановлено, що вогнем повністю охоплено будівлю хліва розмірами   12х6 м., всередині на горищі якого зберігалось біля 3-х тон сіна та соломи. Була явна загроза поширення вогню на сусідні будівлі житлового будинку, літньої кухні та хліва. Завдяки злагодженим діям пожежних не було допущено поширення вогню на вказані будівлі.  Врезультаті пожежі вогнем  знищено дерев’яний хлів з грубими кормами громадянки Гульківської Т.М.  Ймовірною причиною виникнення пожежі являється коротке замикання електромережі.

13.02.2017 р.  о 23 год. 45 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ  надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою смт Народичі, вул. Визволителів, 69. На місце пожежі   направлено 2 пожежні автомобіля, 6 чоловік особового складу. По прибутті до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено веранду  та покрівлю двохповерхового  житлового будинку, виконаного із дерев’яних конструкцій (шпал)., ззовні облицьованого цеглою. Вогонь  швидко розповсюджувався по всій площі горища, яке було захаращене горючими матеріалами та перекинувася на житлові приміщення будинку. Швидкому поширенню вогню сприяло пізній час виявлення та повідомлення про пожежу, захаращення горища горючими матеріалами,  просочення дерев’яних конструкцій будинку (шпал)  горючою спецречовиною. Внаслідок   пожежі вогнем знищено житловий будинок розмірами 20х10 м.  Причина пожежі та матеріальний  збиток встановлюються.

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час користування ними, а при виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонувати за телефоном 101.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*