У Романівському районі говорили про права дітей-сиріт – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Романівському районі говорили про права дітей-сиріт

17 лютого 2017 року в малому залі районної ради відбувся семінар для секретарів сільських, селищних  рад району, передає РОМАНІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Романівської РДА.

Учасники семінару розглянули ряд важливих питань,зокрема, про затвердження Правил реєстрації місця проживання надав роз’яснення    Бондар Ю. П. – завідувач Романівського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Житомирській області. По питанню ведення військового обліку в сільських, селищних радах  виступив Томчевський А.Л.– Романівський військовий комісар.

Під час семінару-навчання також розглянуто питання легалізації робочих місць та здійснення контролю за видачею довідок, інформував начальник УПСЗН райдержадміністрації Багінський В.А.

Завідувач сектору опіки і піклування служби  у справах дітей РДА  Батюх М.З. обговорила з  секретарями  питання  захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.               Під час семінару   також розглянуто питання  щодо перегляду та укладення колективних договорів,  інформувала  Іванюк І.В. – начальник організаційно-метордичного відділу районної ради.

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Свиридюк  Л.А.  сконцентрувала свій виступ на питаннях антикорупційного законодавства. Посадовці місцевих самоврядних органів отримали настанови щодо необхідності прийняття власних нормативних актів які регулюють обставини виникнення суперечностей що призводять до порушення закону. Зокрема учасники семінару отримали методичні рекомендації по затвердженню Порядку та Заходів щодо врегулювання можливості виникнення конфлікту інтересів у діяльності сільського голови, депутатів та членів виконавчого комітету сільської (селищної) ради.

Загалом  семінар проходив у діловій робочій обстановці. Учасники семінару мали можливість не просто ознайомитись з нововведеннями в законодавстві, а й занотувати основне та задати фахівцям ряд корисних запитань з якими зіштовхуються при оформленні тієї чи іншої документації.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*