У Житомирі батькам повернули 7-річного хлопчика – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Житомирі батькам повернули 7-річного хлопчика

Розгубленого хлопчика поблизу торгівельного центру помітила слідча Житомирського відділу поліції. З’ясувалось, що малий школяр – житель Житомирського району, який заблукав в обласному центрі. Правоохоронці передали знайду батькам.

Надвечір 10 лютого неподалік одного з торгівельних центрів м. Житомира слідча поліції помітила хлопчика, який розгублено озирався серед вулиці. Про це пише ЖИТОМИР СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Житомирській області.

Дитина була замерзла і злякана. Він розповів що живе у смт Озерному і їхав до бабусі у маршрутному автобусі до Житомира. Дорогою задрімав. Коли прокинувся, транспорт вже був на кінцевій зупинці. Намагаючись самостійно дістатися до будинку рідних, заблукав.

За таких обставин поліцейська одразу зателефонувала до чергової частини Житомирського відділу поліції, та повідомила, що знайшла заблуду. За кілька хвилин з’ясувалося, що хлопчика уже розшукує мама. Схвильована жінка примчала до місця події, як тільки дізналася що дитину знайшли.

Хлопчика поліцейські передали батькам та взяли з нього обіцянку одразу звертатися за допомогою до дорослих у разі складної ситуації.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*