У Житомирі до крові побилися комунальники – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Житомирі до крові побилися комунальники

У Житомирі комунальники побилися з боржником за електроенергію, якому хотіли відімкнути світло. Захищати свій лічильник чоловік вийшов із ножем, пише ЖИТОМИР СЬОГОДНІ із посиланням на ТСН.

Мешканець гуртожитка не приховує, що на словах погрожував працівника ЖЕКу сокирою, але ті продовжували свою роботу біля лічильника. Тоді чоловік схопив ніж, а комунальники накинулися на нього, повалили на підлогу і почали бити. “Я кажу: зараз тільки тронеш – я тобі руки відріжу. І в цей час удар сильний по голові, я падаю, вони мене давай бити ногами, кулаками – добре, що сусіди повискакували з дверей”, – каже постраждалий житель Житомира.

Сусіди викликали на місце конфлікту поліцію, але комунальники втекли до її появи. Медики ж діагностували у чоловіка струс мозку та забої обличчя. У ЖЕКу електрик пояснює все самообороною. “Вистрибнув із кімнати з ножем, почав різати мені руку. Після цього я його відштовхнув, смикнув руку вниз. Ніхто його не бив ногами. Він розрубав мені вухо – два шви наклали”, – твердить електрик ЖЕКу.

У різних версіях інциденту тепер розбирається поліція. Там уже відкрили кримінальне провадження. Давати свідчення готові жителі гуртожитку, які переконують, що працівники ЖЕКу не вперше поводяться з ними зухвало.

У гуртожитку твердять, що не мають боргів за електрику, натомість ЖЕК постійно дораховує їм кількадесят кіловат на кожну квартиру – попри показання лічильників. За цю електроенергію мешканці платити відмовляються. Не може пояснити, звідки виникають додаткові кіловати й директор комунальної установи. Цим питанням тепер займатимуться у міськраді, а до її рішення боржників світла не позбавлятимуть.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*