У Житомирі на базі ПТНЗ відкрили навчально-практичний центр – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Житомирі на базі ПТНЗ відкрили навчально-практичний центр

7 грудня, на базі ПТНЗ №5 міста Житомира відкрили навчально-практичний центр «Sniezka», повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на Житомирську ОДА

Відкрили центр директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти та науки України Микола Кучинський, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Вадим Калінін та в.о директора ПТНЗ №5 Ніна Левик.

Майстри виробничого навчання та викладачі пройшли професійну навчальну підготовку щодо вивчення новітніх лакофарбованих матеріалів та ознайомились із їх застосуванням на практиці.

«Після реформування професійної освіти було багато громадських обговорень. Головне питання – де і на чому будуть вчитися діти. Завдяки компанії «Sniezka» учні зможуть вчитися працювати із новітніми технологіями. Тому цей центр для нас важливий», – сказав Вадим Калінін.

Підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти та науки України та компанією «Снєжка-Україна» активно сприяє взаємодії і партнерству виробника матеріалів із закладами професійної освіти.

«У підприємців є зацікавленість в хороших робітниках. Тому вони активно співпрацюють із галуззю професійної освіти, щоб випускники таких закладів працювали саме у них», – зазначив Микола Кучинський.

Педагогічний колектив також показав спеціально обладнані кабінети, в яких навчатимуться новітнім технологіям учні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*