У Житомирі поліцейські розшукують шахрая – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Житомирі поліцейські розшукують шахрая

Правоохоронці встановили, що до вчинення шахрайства причетний 23-річний житель обласного центру, нині його розшукують, пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на ГУНП у Житомирській області.

14 березня до поліції звернулась 40-річна житомирянка із повідомленням про ошуканство. Жінка розповіла, що на вулиці до неї звернувся незнайомець, який попросив скористатися її планшетом, аби терміново зателефонувати. Жінка довірила прохачеві свій гаджет вартістю 4 тисячі гривень.

Молодик відійшов подалі для нібито особистої розмови та згодом втік.

Нині розпочато досудове розслідування за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У ході проведених заходів поліцейські встановили, що до вчинення злодіяння причетний 23-річний місцевий житель. Нині його розшукують.

Подібні протиправні дії за чинним законодавством караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Шановні громадяни! Зауважте, що вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально, для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:

– у випадку, коли до вас звертаються з проханням терміново зателефонувати під приводом викликати «швидку допомогу», повідомити про злочин, інших екстремальних обставин – зробіть це самі, уточнивши адресу та дані того, хто потребує допомоги. Шахраї зазвичай одразу відмовляються від своїх намірів;

– батькам необхідно щоразу нагадувати про обережність власним дітям. Розкажіть їм, що не можна вихвалятися модними ґаджетами, особливо серед незнайомців, у громадському транспорті, на вулиці. Варто ігнорувати прохання однолітків та дорослих «подивитися», як працюють функції телефону тощо.

Джерело: Житомир Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*