У Житомирі пройшов тренінг для редакторів комунальних газет області – МАЛИН СЬОГОДНІ

У Житомирі пройшов тренінг для редакторів комунальних газет області

Для редакторів та журналістів комунальних газет області 17 березня у Житомирі пройшов тренінг «Юридична та правова допомога в процесі роздержавлення друкованих комунальних ЗМІ».

 Про це інформує сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Житомирську ОДА.

 Спікер тренінгу – Ігор Федоренко, юрист мережі медіа-юристів Інституту розвитку регіональної преси, викладач навчального курсу «Правове регулювання журналістської діяльності» у м. Суми, розповів учасникам про всі деталі та етапи процесу роздержавлення відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних ЗМІ».

 Найбільше редакторів цікавили питання:

– яку  організаційно-правову форму підприємства обрати;

– чим ТОВ краще від АТ чи ПП;

– як розподілити частки між співзасновниками-членами трудового колективу, їх передачі при бажанні чи потребі іншим особам;

– продовження та укладання договору на оренду приміщення, неможливість суборенди приміщень, які надані в оренду на пільгових умовах.

 На ці та інші питання Ігор Федоренко надавав кваліфіковані відповіді.

 Також редактори можуть отримувати постійні юридичні консультації, звернувшись до юриста ІРПП Людмили Панкратової за телефоном 093-102-10-81 (щосереди та щоп’ятниці) або надіслати запитання на електронну пошту ztpres@ukr.net.

  Участь в заході взяли працівники редакцій з Новоград-Волинського, Пулинського, Ємільчинського, Романівського, Хорошівського, Баранівського, Чуднівського, Любарського, Житомирського та Овруцького районів.

 Довідково: В рамках проекту «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» передбачено ще 4 тренінги для керівників комунальних ЗМІ Житомирщини. Наступний відбудеться 21 квітня 2017 року.

Проект здійснюється Тернопільським прес-клубом в рамках «Українського медійного проекту» (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: Житомир Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*