В Олевську відбувся концерт відомого співака – МАЛИН СЬОГОДНІ

В Олевську відбувся концерт відомого співака

В Олевському районному будинку культури 10 березня, за сприяння народного депутата України В.Ю.Арешонкова  відбувся благодійний концерт  переможця  проекту «Голос країни» Івана  Ганзери, пише сайт Олевськ Сьогодні з посиланням на Олевську районну раду.

Своїм голосом та безпосереднім спілкуванням співак відразу ж завоював публіку. Репертуар складався з ліричної та  жартівливої музики. Глядачів розчулили пісні про маму, батька, тяжку долю українців на чужині.

Під час концерту Іван  згадував багато цікавих історій, розповідав про себе. Зокрема говорив про те,  як змінилося його життя після Голосу країни. Співак повідомив, що  після  перемоги в проекті він підписав контракт з найбільшою рекординговою компанією світу – Universal Music, але  через короткий термін  довелося розірвати його. Він не зрозумів тієї музики, яку пропонували виконувати. Артист вирішив  продовжувати робити те, що  робить  зараз для глядачів.

На сцені також лунали пісні молодої талановитої співачки Олени Дарк, яка у 2014 році у конкурсі під назвою «Шлягер року» із піснею «Для щастя» отримала почесну нагороду – «Відкриття 2014 го Року» .

Благодійний концерт відбувся на підтримку 30-ї Новоград-Волинської бригади.

Джерело: Олевськ Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*