Викрито поліцейських, які хотіли заробити 160 тисяч на інсценуванні ДТП – МАЛИН СЬОГОДНІ

Викрито поліцейських, які хотіли заробити 160 тисяч на інсценуванні ДТП

Слідчим відділом прокуратури Житомирської області спільно з Управлінням внутрішньої безпеки в області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України викрито злочинну групу у складі трьох працівників поліції, які намагалися прокрутити оборудку із страховими виплатами, повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на Прокуратуру Житомирської області

Зокрема, з метою одержання страхової виплати в одній із страхових компаній області, зловмисники сфальсифікували адміністративні матеріали про скоєння дорожньо-транспортної події у Коростенському районі та  намагалися одержати страхову виплату на суму майже 160 тис грн.

Наразі трьом працівникам поліції повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.15, ч.3 ст. 190 (шахрайство), ч.1 ст. 366 (службове підроблення), ч. ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підроблених документів) КК України.

Також вирішується питання про відсторонення вказаних осіб від займаних посад та обрання міри запобіжного заходу.

Довідково. За скоєння ними найтяжчого злочину – шахрайства – передбачено позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*