Як у Хорошівському районі охороняють навколишнє середовище – МАЛИН СЬОГОДНІ

Як у Хорошівському районі охороняють навколишнє середовище

Голова районної ради Андрій Петрович Ющенко   9 лютого 2017 року взяв участь  у виїзному засіданні  постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, яке відбулося у смт. Іршанськ, передає ХОРОШІВ СЬОГОДНІ з посиланням на офіційний сайт Хорошівської міської ради.

У порядку денному члени комісії розглянули питання надання ТОВ «Валки-Ільменіт» дозволу на користування надрами у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування площі Валки-Гацківського родовища титанових руд.

«Після проведеної дорозвідки родовища було виявлено нові запаси корисних копалин  – 17 млн.куб.м. Збільшення території їх видобутку дасть змогу повно та комплексно використовувати ресурси родовища, продовжити термін виробничої діяльності підприємства та зберегти робочі місця», – розповіли на підприємстві.

Голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко зазначив, що підприємство є одним з найбільших в районі платників податків до державного бюджету та місцевого бюджету  Новоборівської  ОТГ, що дозволяє забезпечити її розвиток. Тільки у  2016 році до Новоборівської ОТГ було перераховано  місцевих податків на суму 2,5 млн.грн.

«Ми маємо беззаперечно орієнтуватися у своїй роботі на проблеми місцевих громад, їхні потреби. І якщо є соціальний ефект від діяльності підприємства, яке до того ж, є бюджетоутворюючим в даному районі, то думаю, що заперечень до його розвитку не буде. Головне – діяльність має здійснюватись в межах чинного законодавства. Землі повинні бути рекультивовані належним чином, і екологічна ситуація має покращуватись на тих територіях, де вже відбулась робота», – підкреслив  заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

За результатами засідання комісії було підтримано пропозицію рекомендувати дане питання до розгляду на черговій сесії обласної ради, яка запланована на 23 лютого.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*