Жителі Житомирщини отримали відшкодування з обласного бюджету на «теплі» кредити – МАЛИН СЬОГОДНІ

Жителі Житомирщини отримали відшкодування з обласного бюджету на «теплі» кредити

З початку 2017 року 1517 жителів Житомирщини отримали відшкодування за обласною програмою «теплих кредитів», пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Коростенську РДА.

За їх інформацією, 1508 фізичних осіб та 9 ОСББ скористалися обласною програмою «теплих кредитів», загальна сума відшкодування з обласного бюджету склала 1575,6 тис. грн.

 Найактивніше програмою користуються у м. Житомирі (316 кредитів), Радомишльському районі (178), у містах Коростень (148) та Бердичів (143).

 Загалом з початку року банківськими установами було видано 1710 «теплих» кредитів на загальну суму 30 млн 457,51 тис. грн.

 Нагадаємо, що механізм відшкодування «теплих» кредитів передбачає компенсацію його частини: 20% (35% для субсидіантів) на придбання населенням не газових та не електричних котлів35% для населення на енергоефективне обладнання і матеріали та від 40% до 70% для ОСББ, ЖБК на впровадження у будинках енергоефективних заходів.

 Додатково до відшкодування з держбюджету можна отримати підтримку по обласній програмі у таких розмірах:

– фізичним особам – 10 % від суми кредиту, але не більше 1000 грн;

– учасникам АТО та членам сімей загиблих – 10 % від суми кредиту, але не більше 2000 грн;

– ОСББ, ЖБК – 10 % від суми кредиту раз у рік за одним кредитним договором.

 Для фізичних осіб, ОСББ, ЖБК на обладнання і матеріали, спрямовані на використання альтернативних джерел енергії, а саме:

  • теплонасосну систему для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;
  • систему сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї

у таких розмірах:

  • для ОСББ, ЖБК – 15% від суми кредиту;
  • для фізичних осіб – 15% від суми кредиту, але не більше 50000 грн.

На приватні сонячні електростанції та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них для фізичних осіб – 20% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн.

 За довідками щодо кредитування можна звертатися за адресою м. Житомир, м-н імені С. П. Корольова, 3/14, каб. 110. Телефон: (0412) 47-47-12.

 Джерело: Житомир Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*