Житомирські браконьєри можуть “сісти” на п’ять років – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирські браконьєри можуть “сісти” на п’ять років

Єгер Тригірського військового мисливського господарства ЗСУ не вірить, що злочинців покарають
У Житомирському районі працівники військового лісництва затримали трьох браконьєрів, які відстрілювали диких тварин з допомогою приладів нічного бачення та тепловізорів. Про це повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Depo.Вінниця.

В затриманому автомобілі було троє браконьєрів. У них виявили карабін з глушником, повний магазин набоїв, два ножі, травматичний пістолет без документів і гумовий кийок.

“Задні двері авто були в крові – не свіжій, але аналіз навряд чи хтось буде робити. Приїхала поліція і склала протокол, подальший розгляд проходив у райвідділі на Крошні. Але, як правило, до суду такі справи не доходять, хтось отримує хабар і браконьєри знову незаконно відстрілюють тварин. В Україні немає належного законодавства, яке могло б накласти величезні штрафи за браконьєрство”, – пояснив єгер Тригірського військового мисливського господарства ЗСУ.

За словами працівника військового лісгоспу, за таку “брудну роботу” добре платять власники ресторанів, які пропонують дичину відвідувачам.

У головному управлінні Нацполіції у Житомирській області відповідну інформацію підтвердили  і повідомили, що за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження. Браконьєрам може загрожувати ув’язнення терміном до п’яти років.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*