Житомирські мами обговорили своє інтимне питання – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирські мами обговорили своє інтимне питання

Незвичайна прес-конференція відбулася 14 грудня, у стінах Житомирської ОДА, про це повідомляє сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Житомирську ОДА.

 Мами разом з немовлятами обговорювали реалізацію соціальної кампанії в підтримку грудного вигодовування.

 Ініціатором такого заходу стала депутат обласної ради Олена Галагуза. В обговоренні взяли участь начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, представник Львівської майстерні шоколаду Тетяна Парфентієва, медичний психолог Житомирського обласного перинатального центру Ірина Штіль, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко.

 За словами Олени Галагузи, у Житомирі дуже мало місць, де можна погодувати дитину груддю, перепеленати та переодягнути. Крім того, оточуючі не завжди позитивно відносяться до тих мам, які годують груддю у громадських місцях.

 Тому необхідна соціальна кампанія, завдяки якій заклади міста будуть пристосовувати для немовлят.

 Учасники зустрічі – мами, які годують груддю, – поділилися проблемами, з якими вони стикаються разом з немовлятами, а також обговорили користь грудного вигодовування.

 Довідково:

 Дослідження показують, що найкращий спосіб вигодовування дітей – це початок грудного вигодовування протягом першої півгодини життя, виключно грудне вигодовування до шести місяців та продовження грудного вигодовування до двох років. Грудне вигодовування сприяє зниженню кількості випадків дитячої смертності та покращенню здоров’я матерів.

 Проте 20,9 % немовлят отримують грудне вигодовування лише до 3 місяців.

 65,9% матерів годують дітей грудним молоком до 6 місяців.

 Однорічних дітей годують грудним молоком лише 28,2% матерів.

 На даний час 12 медичних закладів області мають статус «Лікарня доброзичлива до дитини».

Leave a comment

Your email address will not be published.


*