Житомирського “Дядю Ваню” судитимуть за зраду – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирського “Дядю Ваню” судитимуть за зраду

У серпні 2014 року полковник потрапив у полон і погодився на співпрацю з російськими спецслужбами, пише сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ з посиланням на depo.ua

Звільнений з полону житомирський полковник Іван Без’язиков співпрацював з розвідувальними структурами бойовиків і неодноразово виїжджав в Російську Федерацію.

Таку інформацію під час брифінгу оприлюднили заступник начальника Головного слідчого управління СБ України Віталій Маяков і керівник Апарату Голови СБУ Олександр Ткачук.

Зібрано свідчення офіцерів розвідки 8-го армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ, військовослужбовців 30 ОМБр, представників ДУК “Правий сектор”, які, перебуваючи в полоні, бачили співпрацю зрадника з терористами “ДНР” і спецслужбами РФ.

У полон полковник потрапив у серпні 2014 року під час переговорів про можливий обмін пораненими і тілами загиблих. Незабаром військовий погодився на співпрацю з російськими спецслужбами. У його обов’язки входили збір та узагальнення інформації про сили АТО. Він був відомий серед терористів під прізвиськами “Луїз”, “Дядя Ваня”, “Полковник”, “Іван Миколайович”.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній організації).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*