Житомирських бюджетників обслуговує банк країни-окупанта – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирських бюджетників обслуговує банк країни-окупанта

Частина працівників бюджетних установ Житомирської області обслуговуються в АТ “Сбербанк Росії”. Про це повідомляє ЖИТОМИР СЬОГОДНІ із посиланням на Depo.Вінниця.

У головному управлінні Державної казначейської служби України у Житомирській області, у переліку уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, який направлений листом Міністерства фінансів України, фігурує АТ “Сбербанк Росії”. Крім того, у 2015 році серед 55 комерційних банків, які стали переможцями конкурсу зі здійснення вищезазначених платежів, визначено ПАТ “Дочірній банк Сбербанку Росії”.

У прокуратурі Житомирської області та Службі безпеки України стверджують, що не мають повноважень для впливу на цю ситуацію.

Норми чинного законодавства не забороняють проводити обслуговування бюджетних та комунальних установ у банківських установах із російським капіталом, у тому числі ПАТ “Сбербанк”.

Тим часом заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута запевнив, що у казначействах області вже прийняли рішення про переведення працівників, які обслуговуються у “Сбербанку”, в інші фінансові установи.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*