Житомирський центр обліку бездомних осіб один із кращих в Україні – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирський центр обліку бездомних осіб один із кращих в Україні

Завдяки роботі «Міського центру обліку бездомних осіб» у зимовий період вдалося уникнути випадків смерті на вулиці у разі переохолодження, пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Житомирську міську раду.

Лише у двох містах України, з ряду обласних центрів, серед яких Полтава та Житомир не були зафіксовані випадки смерті безпритульних осіб у зимовий період.

Для покращення роботи з безпритульними було створено дві структури: центр обліку безпритульних та комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили у складні життєві обставини.

«Завдяки нашій спільній роботі з міською радою та виконавчими органами ради ми досягли досить високих результатів. На сьогоднішній день наш заклад є одним з найбільших та найкращих в Україні», – зазначив директор «Міського центру обліку бездомних осіб Владислав Паламарчук.

За 2016 рік центр надав 23 940 соціальних послуг.

Станом на 15 березня 2017 року у центрі знаходиться 54 людини.

Нагадаймо, що у жовтні 2016 року ГО «Милосердя», що стала ініціатором створення центру, тала переможцем конкурсу та отримає з міського бюджету 69,3 тис. грн для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб.

Джерело: Житомир Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*