Житомирянин ховав викрадені телефони у під’їзді – МАЛИН СЬОГОДНІ

Житомирянин ховав викрадені телефони у під’їзді

Патрульні затримали чоловіка, який вкрав мобільні телефони у двох громадян і заховав у під’їзді багатоповерхівки. 9 лютого надійшло повідомлення, що невідомий по вулиці Східній обікрав перехожого, заволодівши грошима і мобільним телефоном. Отримавши орієнтування на дану особу, патрульні розпочали обстеження прилеглої території.

За декілька кварталів увагу привернув чоловік, який за зовнішнім описом підпадав під орієнтування. Про це пише ЖИТОМИР СЬОГОДНІ із посиланням на Патрульну Поліцію Житомира.

В ході проведення поверхневої перевірки заборонених і підозрілих речей у громадянина виявлено не було.

Раптово до патрульних підбіг інший чоловік і повідомив, що особа, з якою спілкувалися патрульні, тієї ж ночі поблизу магазину по вулиці Східна заволодів його мобільним телефоном, застосувавши силу, а також грошовими коштами.
Заявник вказав, що після вчинення грабежу, зазначена особа забігла в підїзд по вулиці Східній.

Обстеживши поверхи, а також сходинкові майданчики, патрульні все ж виявили мобільний пристрій, який був ретельно прихований.Заявник своє майно впізнав. Інший громадянин, відносно якого був вчинений грабіж, підтвердив, що саме затримана особа вчинила відносно нього протиправні дії.

Чоловіка доправили до міськ відділку поліції.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*